Мb в соцсітях

Наша Місія:

Головним завдання компанії Intelligent Monsters є реалізація Ваших планів з просування бізнесу в Інтернеті. Наші спеціалісти в області цифрового маркетингу та веб-розробок, допоможуть створити та оптимізувати нові канали комунікації із клієнтами. Досвідчена команда Didgital agency використовує лише трендові методи просування. Завдяки креативним рішенням, наші продукти наповнені не лише цікавим змістом а також яскравим фото та відео контентом. Intelligent Monsters - це бутікова Didgital agency, яка змусить Ваш бізнес працювати краще!

Які завдання вирішуємо:

МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ

Ми хочемо, щоб ваш контент був цікавим і актуальним. В залежності від того, чи Ви запускаєте новий продукт, чи покращуєте позиції вже існуючого бренду - Intelligent Monsters розробить унікальну дієву стратегію. Ми креативимо. Ми створюємо. Ми отримуємо результати.

ВЕБ РОЗРОБКА

Ваш веб-сайт і онлайн позиціонування бізнесу є ключем до успіху. Дуже важливо віднайти баланс між яскравим веб-дизайном, цікавими текстами та корисним змістом. Простоти важко досягти, проте необхідно. Ми запропонуємо Вам найкраще рішення у галузі створення сайтів.

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

Соціальні медіа займає центральне місце в онлайн - просуванні. Воно пропонує відмінний спосіб взаємодії з аудиторію. Intelligent Monsters пропонує просування в соціальних мережах (SMM). Цей інструмент маркетингу створить репутацію бренду, забезпечить його впізнаваність і ефективну взаємодію між клієнтом та його аудиторією.

Команда:

Ігор Лукашик
CEO

"Менеджер менеджерів". Ринок цифрового маркетингу динамічно змінюється, разом з тим міняються методи роботи. Я завжди збираю та аналізую дані, що дає мені змогу краще розуміти усі бізнес процеси, знаходити підхід до Ваших споживачів та врешті монетизувати. Підберу най ефективніші канали інтернет-реклами, тому будьте впевнені, що рекламний бюджет працюватиме на благо. Особистий контроль усіх процесів, від розробки сайту до побудови стратегії просування, забезпечує найкращі результати для Вашого бізнесу. Тому, я Ваш "БРО".
Анастасія Коробова
CEO спеціаліст

Вважаю, що ми є те, що постійно робимо. Досконалість - це не дія, а звичка. Щоб зробити сайт досконалим потрібно виробити звичку займатись ним постійно. SEO оптимізація відкриє будь-які двері та кордони, слід лише довірити цей процес професіоналам!

Владислав Куропко
WEB developer

Маючи індивідуальний підхід до кожного проекту, використовуючи інноваційні та нестандартні шляхи вирішення будь-яких задач, можна отримати найкращий веб-продукт. Ідеально виконана робота - ось що для мене на першому місці.

Для консультації або замовлення послуг, заповніть форму